Výrobci

Dino Auto Tatra 148

RA645028

Nový produkt

Popis

Rozměry: 74x33x29 cm
Věk: 12m+

Více informací


Více informací


TATRA 148 JE ZPĚT! Legendární plastová hračka na písek, po které ve své době toužili snad všichni kluci. Hračka s nosností 100 kg! Vhodné pro děti již od 1 roku.
Rozměr hračky je: 72 x 31 x 27 cm.
Lopatka není součásti balení!TATRA 148 JE ZPĚT! Legendární plastová hračka na písek, po které ve své době toužili snad všichni kluci. Rozměr hračky je: 72x31x27 cm.Hračka s nosností 100 kg!  Korbu lze zajistit proti samovolnému vyklopení.
Široká kola, bezpečnostní pojistka.  Vhodné pro děti od 1 roku.  Do téhle Tatry můžou děti bezpečně usednout – nesklopí se, nepraskne.
Rozměry: 72 cm | Nosnost 100 kg | Hmotnost auta je 5 kg | Zvedací korba disponuje povoleným zatížením 100Kg. Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o.
od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových kostek - program Dino a obchodní činnost v oboru hraček v tuzemsku i zahraničí. Do povědomí široké veřejnosti se společnost dostala díky řadě úspěšných her a širokému sortimentů puzzlí jako jsou např.: „Dostihy a sázky“ nebo „Člověče nezlob se“ a „Pojď si hrát“.
Široký program rovněž využívá atraktivní mezinárodní i domácí licence jako: Walt Disney nebo Zdeněk Miler atd.  Základem strategie vývoje produktů Dino byl od počátku důraz na nejvyšší kvalitu obsahu, výtvarného zpracování a technického provedení Společnost vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, společenských her a obrázkových kostek, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti lokálních trhů.
Dino program využívá významné licenční tituly pro všechny zmíněné sortimenty.
Nabízí kompletní program dětských a dospělých puzzlí, dětských, rodinných, edukativních i party her  ve velmi dobré kvalitě.
Společnost Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníky, grafiky a vynálezci a pro jednotlivé zákazníky nabízí výrobu speciálních nebo lokálně adaptovaných titulů.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: