Výrobci

Bruder - Traktor NEW HOLLAND T7.315

BR3120

Nový produkt

Popis

Rozměry: 36x17,5x20,5 cm
Věk: 4+

Více informací


Více informací


Bruder - Traktor NEW HOLLAND T7.315Všestranným a nepostradatelným pomocníkem každého malého zemědělce je traktor.
Co třeba New Holland? Traktor Bruder 03120 je, jak jsme již u modelů Bruder zvyklí, vybaven spoustou zajímavých funkčních prvků, např.
otevíracími dveřmi kabiny, otevíracím krytem motoru, řiditelnou přední nápravou a to i pomocí prodlouženého volantu atd.
Další zajímavou funkcí jsou sundávací kola.Bruder 3120 traktor New Holland T7.315 je vyrobený v měřítku 1:16, propracovaný do posledních detailů a je věrnou kopií svého skutečného vzoru.Dolňte svůj nový traktor Bruder 03120 New Holland o další příslušenství Bruder nebo o figurky BWORLD a zažijte tak ještě více zábavy. Podívejte se na další novinky Bruder a rozšiřte svou sbírku modelů Bruder o další traktory Bruder nebo další zajímavé modely Bruder.Měřítko: 1:16 Materiál: ABS plast, polykarbonát Země původu: NěmeckoNěmecká značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi.
Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc - funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií - Bruder - RoundMax,  Profi série a Mini série.  

30 dalších produktů ve stejné kategorii: