Výrobci

Bruder - Lesní traktor JOHN DEERE

BR3053

Nový produkt

Popis

Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

Rozměry: 435x175x285 mm
Věk: 3+

Více informací


Více informací


Bruder traktor JOHN DEERE 7930 lesnický s nakládacím ramenem a navijákem je datailně propracovaný model s mnoha funkcemi.
Má otevíratelný motorový prostor, výškově nastavitelné závěsné zařízení, zasklenou kabinu, otevírací dveře, funkční řízení-součástí je druhý volant s delším ramenem, který se zasune výsuvným otvorem ve střeše do stávajícího volantu a tím velmi usnadňuje ovládání stroje.
Součástí je též lesní nástavba, která se skládá z ochranného rámu traktoru, otočného nakladače, který se otáčí o 360°a je vybavený drapákem pro nakládání dřeva.
Další výbavou je funkční naviják pro přibližování dřeva nebo se také může použít pro vyproštění jiného uvízlého traktoru či auta.
Kulatina není součástí.Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi.
Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc - funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií - Bruder - RoundMax,  Profi série a Mini série. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: