Výrobci

Bruder - Traktor MASSEY FERGUSON + čelní nakladač

BR3047

Nový produkt

Popis

Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

Rozměry: 445x175x198 mm
Věk: 3+

Více informací


Více informací


Bruder traktor MASSEY FERGUSON 7600 s předním nakladačem je věrný model skutečného zemědělského stroje, vyrobený z kvalitního odolného plastu.
Model má odklápěcí kryt motoru, otevírací dvířka, zasklenou kabinu, výškově nastavitelné závěsné zařízení, funkční řízení - součástí je druhý volant s delším ramenem, který se zasune výsuvným otvorem ve střeše do stávajícího volantu a tím velmi usnadňuje ovládání stroje.
K traktoru lze přidat mnoho doplňků, přívěsů a vleků, které se dají připojit díky výškově nastavitelnému závěsnému zařízení.
Rozšíří tak funkčnost traktoru a u dětí rozvíjí kreativitu.Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi.
Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc - funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií - Bruder - RoundMax,  Profi série a Mini série. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: