Výrobci

Bruder - Nákladní auto MAN - požární žebřík + maják

973 Kč

BR2771

Nový produkt

Popis

Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

Rozměry: 470x175x242 mm
Věk: 3+

Více informací

Skladem


Více informací


Bruder MAN TGA Hasiči se stříkačkou je propracovaný model vozidla s pevnými profilovanými pneumatikami, má plně sklopnou kabinu, je možno nahlédnout na blok motoru, je vybaveno plně funkční vodní pumpou a stříkačkou a především rozměrným výsuvným žebříkem.
Rameno žebříku lze vysunout do délky až 80 cm! Plošina s výsuvným žebříkem je otočná, zrcátka u kabiny se dají sklopit a integrovanou nádrž na vodu lze jednoduše naplnit.
Čtyři opěrné bloky zajišťují dokonalou stabilitu pro celé vozidlo i s vysunutým žebříkem.
Zajímavostí na tomto vozidle je moderní multifunkční modul se světlem a zvukem.Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi.
Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc - funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií - Bruder - RoundMax,  Profi série a Mini série. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: