Výrobci

Bruder - Nákladní auto MACK Granit - jeřáb LIEBHERR

1 701 Kč

BR2818

Nový produkt

Popis

Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

Rozměry: 660x270x185 mm
Věk: 3+

Více informací

Skladem


Více informací


MACK Granite Liebherr autojeřáb je nádherný model amerického vozu MACK Granite s chromovými doplňky.
Jeřáb v celé délce ční až do výšky 130cm!! Vysokou stabilitu vozidla mají na starosti nastavitelné opěrné nohy a může být také použit stabilizační segment umístěný v zadní části vozidla, který může být naplněn pískem.
MACK Granite má nový lanový naviják s blokovácím zařízením a ochranou proti přetížení.
Lano se dá vysunout až do délky 2m!! Výšku jeřábu je možné nastavit pomocí regulačního knoflíku se zamykacím mechanismem a tělo jeřábu je otočné o 360°.
Kabina je zasklena vysoce odolným průhledným polykarbonátem a má otevíratelné posuvné dveře.
Dále má sklopná zrcátka, otevíratelnou kapotu motoru, profilové pneumatiky a chromový vvzhled nárazníku, předního rámu, zrcátek a výfuku.
Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi.
Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc - funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií - Bruder - RoundMax,  Profi série a Mini série. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: