Výrobci

Bruder - Kombajn CLAAS LEXION 780

1 513 Kč

BR2119

Nový produkt

Popis

Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

Rozměry: 600x470x235 mm 
Věk: 3+

Více informací

Skladem


Více informací


Claas Lexion 780 Terra Trac kombajn BRUDER je hračka vyrobená v původních detailech a fascinuje svou dokonalostí a to zejména ve velkém rozsahu funkcí .
KOMBAJN TERRA TRAC je plně funkční jako originál, je vyroben měřítku 1:16 na trh.
Snadno říditelný i pro malé ruce .
Součástí je i vozík pro žací zařízení, které je snado demontavatelné a po práci může být na tomto vozíku přepravované za kombajnem.
Jistě Vás potěší i tyto vlastnosti: otvírací dvířka, výklopná zrcátka, otáčivé schody do kabiny kombajnu, otočnou žací lištu, otáčivá zadní kola, výklopné horní a boční dekly, výklopné rameno, šnek v rameni vysýpá obilí z násypky.
Dveře do kabiny lze otevřít a do kabiny můžete posadit panáčky ze série BWORLD, které si také můžete zakoupit na našem e-shopu.‚ Přejeme Vám příjemný herní zážitek.Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi.
Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc - funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií - Bruder - RoundMax,  Profi série a Mini série.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: