Výrobci

Bruder Nákladní auto MAN TGA s vysokozdvižným vozíkem a paletami

Bruder Nákladní auto MAN TGA s vysokozdvižným vozíkem a paletami Zobrazit větší

BR1795

Nový produkt

Popis

Rozměr auta: 41x17x19 cm
Rozměr vozíku: 27x10,5x13 cm
Věk: 4+

Více informací


Více informací


Bruder - Nákladní auto MAN TGA s vysokozdvižným vozíkem a paletamiBruder 01795 Auto MAN TGA valník s vysokozdvižným vozíkem a paletamiSpeciální limitovaná série Bruder 1795 je dostupná pouze u některých prodejců a my jsme jedním z nich.Skutečný stavitel a nejen on potřebuje ke své práci také nákladní auta.
Jak se vašemu malému staviteli bude líbit tento model MAN? Nákladní auto má otevírací bočnice a zadní čelo korby, nechybí ani otevírací dveře kabiny.
Pro jaký náklad se vydáte?Součástí balení limitované edice Bruder 1795 je také vysokozdvižný vozík s funkčními vidlemi a příslušenstvím.Zažijte ještě více zábavy s figurkami BWORLD a příslušenstvím Bruder.Měřítko: 1:16 Rozměry auta: cca41 x 17 x 19 cm Rozměry vozíku: cca 27 x 10,5 x 13 cm Materiál: ABS plast, polykarbonátNěmecká značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi.
Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc - funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií - Bruder - RoundMax,  Profi série a Mini série.  

30 dalších produktů ve stejné kategorii: