Výrobci

Alexander Pexeso pro uši

PEA0364

Nový produkt

Popis

Rozměry: 24,5x25x6 cm
Věk: 5+

Více informací


Více informací


První Pexeso pro 2-3 hráče od 4-5 let, při kterém zapojíte i sluch! Poznáte 2 stejné zvuky?  Obsahuje i težší variantu hry od 8 let se speciální barevnou hrací deskou.
Hra získala 3 ocenění odborníků i veřejnosti.Hra získala ocenění poroty veletrhu hraček For Toys 2010, 1.místo v internetovém hlasování Hračka roku 2011 a ocenění odborníků Správná hračka 2013.Ši-ši-ši , čak-čak-čak, opravdu poznáte stejný zvuk?  Princip hry „Pexeso pro uši“ spočívá v zapamatování zvuků rozložených kostek .
Hráči se snaží posbírat co nejvíce párů kostek se stejným zvukem.
„Pexeso pro uši“ je naučná hra, která zavede účastníky do světa zvuků.
Jejím cílem je rozvoj pozorného naslouchání a cvičení zanedbávané sluchové paměti a její rozvoj a zdokonalení v poznávání barev. Hra je oceňovaná logopedy, jako pomoc při učení správné výslovnosti a je jednou z mála, kterou mohou hrát také nevidomí.Návod obsahuje 3 různé varianty hry.
Velmi atraktivní a emocemi nabitá je varianta za použití hrací desky a barevné házecí kostky, která je vhodná pro starší děti od 8 let.
Můžete si také zahrát tradiční pexeso a použít vizuální paměť a hledat barvy na spodní straně zvukových kostek.
 Obsah balení: 1/ 16 zvukových kostek 2/ házecí kostka s barvami 3/ hrací deska s barevnými poli  25,5x24,5x6 cm 4/ trhací zápisník 5/ český a slovenský návod ke hře Hra získala,ocenění GRAND PRIX  veletrhu hraček FOR TOYS 2010 v Praze,  jako jedna ze tří nejlepších oceněných hraček.
Vzhledem k velkému počtu hodnocených hraček a jen třem výhercům má toto ocenění opravdu vysokou hodnotu!"Pexeso pro uši" je hra ze série naučných her s logem "Sova Moudrá hlava", které Vám přináší Pexi.
Balení obsahuje: 16 zvukových kostek, barevnou hrací kostku, hrací desku, zápisník, český a slovenský návod na 3 různé zajímavé hryFirma Alexander vyrábí široký sortiment společenských her pro děti i dospělé a má více než 30-ti leté zkušenosti s jejich vývojem a výrobou.
Hry Alexander rozvíjejí logocké myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti.
Jsou určeny pro děti a dospělé a pobaví celou rodinu. Celková nabídka her je velice široká - přes 300 produktů.
Pro Vás jsme připravujeme ty nejatraktivnější hry a puzzle , další budou stále přibývat.
Hlavním posláním firmy Alexander je, přinášet dětem i dospělým radost a vyplnit jim příjemně jejich volný čas!

30 dalších produktů ve stejné kategorii: