Výrobci

Dino Dostihy a sázky junior

DI623279

Nový produkt

Popis

Rozměry: 29,5x29,5x4,3 cm

Více informací


Více informací


Dětská varianta nejúspěšnější české hry Dostihy a sázky s přizpůsobenými pravidly pro děti.
Hráči nakupují své poníky a další potřebnou koňskou výbavu.
Během hry se nenásilně seznámí s hodnotou peněz a hlavně se dobře pobaví.
Děti od 5 let mohou hrát zjednodušenou variantu bez peněz.Obsah: 1 herní plán 12 karet poníků 12 kartónových figurek poníků 12 plastových stojánků 17 karet náhody 162 dostihových peněz 24 žetonů s ohlávkou a sedlem 4 figurky ve čtyřech barvách 1 bodová kostka 1 návod ke hřeAktivity společnosti  Dino Toys s.r.o.
od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových kostek - program Dino a obchodní činnost v oboru hraček v tuzemsku i zahraničí.Do povědomí široké veřejnosti se společnost dostala díky řadě úspěšných her a širokému sortimentů puzzlí jako jsou např.: „Dostihy a sázky“ nebo „Člověče nezlob se“ a „Pojď si hrát“.
Široký program rovněž využívá atraktivní mezinárodní i domácí licence jako: Walt Disney nebo Zdeněk Miler atd. Základem strategie vývoje produktů Dino byl od počátku důraz na nejvyšší kvalitu obsahu, výtvarného zpracování a technického provedeníSpolečnost vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, společenských her a obrázkových kostek, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti lokálních trhů.
Dino program využívá významné licenční tituly pro všechny zmíněné sortimenty.
Nabízí kompletní program dětských a dospělých puzzlí, dětských, rodinných, edukativních i party her  ve velmi dobré kvalitě.
Společnost Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníky, grafiky a vynálezci a pro jednotlivé zákazníky nabízí výrobu speciálních nebo lokálně adaptovaných titulů.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: