Výrobci

KidKraft domeček pro panenky Majestic Mansion

5 524 Kč

65252

Nový produkt

Popis

Dřevěné hračky - Domeček pro panenky

Rozměr: 132x36x136 cm
váha 29kg
Věk: 3+

Více informací

Skladem


Více informací


Tento obrovský roztomilý domeček pro panenky je plný zábavy, interaktivních prvků a byl by ideální dárek pro každou příležitost.
Mezi vlastnosti patří:- 34 kusy nábytku a doplňků včetně roztomilého koťátka - 8 pokojů v otevřeném prostoru - výtah se pohybuje mezi druhým a třetím patrem - garáž s dveřmi, které se otvírají a zavírají - široká okna na obou stranách pro prohlížení panenky z jiného úhlu pohledu - dostatečně velký, aby si s ním mohlo hrát více dětí najednou - vyrobeno z kompozitních výrobků ze dřeva - Inteligentní a robustní konstrukce - dodává se s přehledným obrázkovým montážním návodem - váha domečku: 29 kg - rozměr: 132x36x136 cmNizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou.
Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky.
Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.
Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka.
Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality.
Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: