Výrobci

Classic world Dřevěná automyčka

Classic world Dřevěná automyčka Zobrazit větší

2509

Nový produkt

Popis

Rozměr: 11x11x11 cm
Věk: 3+

Více informací


Více informací


Součásti balení je vše dle obrázkuVyrobeno z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřevaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU. Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rády hrají.
Úzce spolupracují se zákazníky, aby vyhověli jejím požadavkům.Příroda nabízí mnoho různých tvarů, zvuků a barev.
Lidé v Classic world si uvědomují velikost našeho světa díky své rozmanitosti a že tyto rozdíly fascinují a zároveň inspirují k tvorbě nových a lepších výrobků.Společnost Classic world říká, že má ráda děti a chce pro ně to nejlepší.Z tohoto důvodu používá dřevo bez konzervačních chemikálií a netoxických materiálů a barev k zajištění zdraví každého dítěte nebo dospělého.
Každý kus prochází během výroby několika jakostními kontrolními stanovišti, aby se firma ujistila, že jejich výrobky splňují všechny požadavky a normy.
Pracují se všemi známými standardy pro výrobu, jako jsou normy EN nebo ASTM a vyrábí kvalitní dřevěné hračky nad očekávání zákazníků.Společnost Classic world vyrábí dřevěné hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkládačky, dřevěné kostky, tahací hračky, zatloukačky, dřevěná auta, dřevěné hrady a domečky pro panenky, odrážedla a další.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: