Výrobci

Bigjigs Toys Dřevěný houpací kůň béžový

BJ285

Nový produkt

Popis

Rozměr: 56x26x64,3 cm
Výška sedáku: 40cm
Věk: 12m+

Více informací


Více informací


Bigjigs Toys Dřevěný houpací kůň béžovýBigjigs dřevěný houpací kůň Stabilní a bezpečný pro děti od 1 roku Potažen jemným manžestremOsedlán a připraven k akci je tento pečlivě vytvořený dřevěný houpací kůň čalouněný v manšestru.
Se dvěma ušima, které jsou velikostně ideální pro malé ruce, nebudou moci mladí lidé odolávat poskakování a projížďce! Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů.
Všechny Bigjigs hračky odpovídají současným evropským bezpečnostním normám.
Tento kůň vyžaduje počáteční montáž dospělého.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí.
Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu.
Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky.
Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog.
Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ.
Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců.
Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: