Výrobci

Dino Dřevěné obrázkové kostky Medvídek Pú 12 ks

Dino Dřevěné obrázkové kostky Medvídek Pú 12 ks Zobrazit větší

DI641167

Nový produkt

Popis

Rozměr kostek: 3,8 cm
Rozměr balení: 21,5x17x4 cm
Věk: 3+ 
12 ks

Více informací


Více informací


Dřevěné obrázkové kostky pohádkového motivu v provedení 3x4 ks.Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o.
od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových kostek - program Dino a obchodní činnost v oboru hraček v tuzemsku i zahraničí.Do povědomí široké veřejnosti se společnost dostala díky řadě úspěšných her a širokému sortimentů puzzlí jako jsou např.: „Dostihy a sázky“ nebo „Člověče nezlob se“ a „Pojď si hrát“.
Široký program rovněž využívá atraktivní mezinárodní i domácí licence jako: Walt Disney nebo Zdeněk Miler atd. Základem strategie vývoje produktů Dino byl od počátku důraz na nejvyšší kvalitu obsahu, výtvarného zpracování a technického provedeníSpolečnost vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, společenských her a obrázkových kostek, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti lokálních trhů.
Dino program využívá významné licenční tituly pro všechny zmíněné sortimenty.
Nabízí kompletní program dětských a dospělých puzzlí, dětských, rodinných, edukativních i party her  ve velmi dobré kvalitě.
Společnost Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníky, grafiky a vynálezci a pro jednotlivé zákazníky nabízí výrobu speciálních nebo lokálně adaptovaných titulů.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: