Výrobci

KidKraft Kuchyňka grand gourmet

53185

Nový produkt

Popis

Rozměr: 90x91x95 cm
Věk: 3+

Více informací


Více informací


KidKraft Grand Gourmet - bohatě vybavená rohová kuchyňka na hraní, vybavená nerezovým nádobím, troubou, mikrovlnnou troubou, lednici s mrazničkou, bezdrátovým telefonem i pračkou na prádlo! Všechna dvířka kuchyňky lze jednoduše otevírat a zavírat.
Povrchový materiál je snadno udržovatelný.
- knoflíky u sporáku se otáčejí a při otáčení cvakají - dřez lze jednoduše vyjmout pro snadné udržení čistoty - otočné kohoutky u dřezu - bezdrátový telefon - látkové záclonky - 4 háčky na pověšení doplňků - pračka - dětská kuchyňka je dostatečně velká, aby si s ní mohlo hrát i několik dětí současně - kuchyňka je vyrobena z masivního dřeva - velmi odolná a pevná konstrukce - dodáváno s přehledným montážním návodem - rozměry: 90 cm (v), délka stran vždy 91 cm, váha 27kgVyobrazené vybavení není součástí balení.Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou.
Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky.
Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.
Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka.
Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality.
Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: