Výrobci

Dřevěná kuličková dráha TRIX - Schodiště

Dřevěná kuličková dráha TRIX - Schodiště Zobrazit větší

WW-7009

Nový produkt

Popis

Dřevěná kuličková dráha

Rozměry balení: 
Věk: 3+

Více informací


Více informací


Kuličková dráha Schodiště ze série TRIX® od firmy Wonderworld je skvělá kuličková dráha, se kterou si užijete spoustu zábavy! Díky své variabialitě, nápaditosti a propracovanému konceptu celé série TRIX® se jedná o velmi hodnotnou hračku, kterou ocení jak děti tak dospělí hráči.
Všechny kuličkové dráhy ze série TRIX® jsou vzájemně kombinovatelné, což přináší této hře další rozměr.
Podporuje tak dětskou představivost a fantazii při nalézání nových drah vzájemnou kombinací jednotlivých základních setů. Základní stavební cihly jsou vyrobeny z kombinace plastu a dřevěných pilin, vlastní dráha pak z masivního dřeva.
Promyšlený způsob spojování s trny pak dává celé stavbě výbornou stabilitu. Hračka je certifikovaná dle EN71, barvená nezávadnými, vodou ředitelnými barvami. Určeno pro děti od 3 let.Krásné, ekologické, nápadité.
Jedny z nejlepších dřevěných hraček současnosti.Hračky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a masivního dřeva, s velkým důrazem na perfektní zpracování, design a kvalitu.Značka Wonderworld se pravidelně umisťuje v mnoha hračkářských soutěžích a je držitelem četných ocenění v zemích z celého světa.

11 dalších produktů ve stejné kategorii: