Výrobci

Luk Filip S Uni dětský 38"

450 Kč

Luk Filip S Uni dětský 38" Zobrazit větší

LU101

Nový produkt

Popis

Celodřevěný jasanový luk vhodný pro nejmenší střelce. Univerzální luk pro praváky i leváky.

Více informací

Skladem


Více informací


Celodřevěný jasanový luk pro děti od 5 do 7 let.
Země původu CZ.Filip S Uni Celodřevěný jasanový luk bez laminování pro děti.
Věková kategorie: Pro děti od 5 let do 7 let .
Ideální luk do přírody, chatu či chalupu.
Provedení univerzál pro praváky i leváky.
Material madlo:výběrové jasanové dřevo.
Material ramena :výběrové jasanové dřevo nejvyšší kvality.
Povrchová úprava:Bezbarvý lak.
Doporučeny šíp: Dřevěny délka 45 cm se zářezem bez končíku !Tětiva :PolyesterS-označení znamená standardní provedení, je celodřevěný.
Uni- označení znamená univerzální luk pro praváky i leváky.Technický popis:Délka v napnutém stavu 38" - 970mmDélka šípu max.18"- 450mmDostřel 20-40 mNapínací síla 7 Lbs- 9 Lbs 2Kg - 4kg .
Váha luku:180gV ceně dodáváme:Tětiva PolyesterNávod k použitíPraktické rady k výběru luku a šípůČeská firma vyrábí tyto kvalitní luky, šípy a další příslušenství určené k rekreačním účelům od roku 2000. Výroba je koncentrována v moderní zbrojní dílně, kde se skloubí moderní strojová výroba a technologie s klasickým řemeslným zpracováním dřeva.
Základní materiál pro výrobu luků tvoří nejkvalitnější jasanové dřevo, které je poté dle různých sortimentů dále opláštěno sklolaminátovou vrstvou, takže vytváří velmi kvalitní pružný a houževnatý sendvič.
Luky jsou 2-3x lakovány čirým lakem.       Šípy jsou vyráběny z výběrového smrkového dřeva a opatřeny třemi letkami z pravého krutiho nebo krocaního peří, poté 3x lakovány čirým lakem.
U většiny šípů jsou letky vlepovány do drážek, což má tu výhodu, že při střelbě není nutné používat vodítka ani ochranné rukavice, nedochází k zadrhávání šípů o madlo a tím ke změně směru letu šípu střelba je tudíž velmi přesná a pohodlná.
Smrkové dřevo pro výrobu šípů je získáváno z beskydských lesů v nadmořské výšky okolo 600-800m. Šípy vyhoví i těm nejnáročmějším střelcům a nejsilnějším nátahům.

5 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: