Výrobci

Luk Robin Z dlouhý 60", 64"

Luk Robin Z dlouhý 60", 64" Zobrazit větší

LU152

Nový produkt

Popis

Ideální luk pro začínající a mírně pokročilé střelce ve věku od 14 let. Ideální luk do přírody, chatu či chalupu. Tětiva kevral.

Více informací


Více informací


Laminovaný jasanový luk pro začátečníky a mírně pokročilé ve věku od 14-let.Provedení zvlášť pro praváky a leváky.
Země původu CZ.
Robin Z Laminovaný jasanový luk pro začátečníky a mírně pokročilé .Věková kategorie: Pro mládež od 14let a dospělé.Ideální luk do přírody, chatu či chalupu.Provedení pro praváky nebo leváky.Material madlo:výběrové jasanové dřevo.Material ramena : sendvič jasanové dřevo sklolaminát.Povrchová úprava:Bezbarvý lak.Doporučeny šíp: Dřevěné šípy délky 750mm se zářezem bez končíku !Tětiva :KevralZ- označení znamená luk má profilované madlo pro vedení šípu a není potřeba zakladka pod šíp.Technický popis:Délka v napnutém stavu 63" - 1610mmDélka šípu max.30"- 750mmDostřel 130 mNapínací síla 28 lb-13kg nebo 32Lb 15KgVáha luku:650gV ceně dodáváme:Tětiva KevlarNávod k použitíDŮLEŽITÉ: Při koupi luku prosím uveďte do připomínky objednávky:- zda je luk určen pro praváka nebo leváka.- napínací sílu: 28lb nebo 32lb Praktické rady k výběru luku a šípůČeská firma vyrábí tyto kvalitní luky, šípy a další příslušenství určené k rekreačním účelům od roku 2000. Výroba je koncentrována v moderní zbrojní dílně, kde se skloubí moderní strojová výroba a technologie s klasickým řemeslným zpracováním dřeva.
Základní materiál pro výrobu luků tvoří nejkvalitnější jasanové dřevo, které je poté dle různých sortimentů dále opláštěno sklolaminátovou vrstvou, takže vytváří velmi kvalitní pružný a houževnatý sendvič.
Luky jsou 2-3x lakovány čirým lakem.       Šípy jsou vyráběny z výběrového smrkového dřeva a opatřeny třemi letkami z pravého krutiho nebo krocaního peří, poté 3x lakovány čirým lakem.
U většiny šípů jsou letky vlepovány do drážek, což má tu výhodu, že při střelbě není nutné používat vodítka ani ochranné rukavice, nedochází k zadrhávání šípů o madlo a tím ke změně směru letu šípu střelba je tudíž velmi přesná a pohodlná.
Smrkové dřevo pro výrobu šípů je získáváno z beskydských lesů v nadmořské výšky okolo 600-800m. Šípy vyhoví i těm nejnáročmějším střelcům a nejsilnějším nátahům.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: