Výrobci

Párty hry - Pivní hra

343 Kč

AL86025

Nový produkt

Popis

Stoupne Vám do hlavy

Věk: 18+
Počet hráčů: 2+
Délka hraní: 45 min

Více informací

Skladem


Více informací


Vychutnávat si své oblíbené pivo a k tomu se s přáteli dobře bavit? Pití piva a zábavu spojí v jedno Pivní hra.
Přednosti této hry jsou jednoduchá pravidla, díky kterým můžete začít hrát hned.
Čekají na vás zábavné akční úkoly, pivní prší, pivní číča nebo záludné otázky, při kterých se může rozvířit zajímavá diskuze.
A nejen to - obsahem této hry jsou mariášové jednohlavé karty, se kterými si můžete zahrát další vaše oblíbené karetní hry.
Prostě se nepřestanete bavit, ani když dopijete pivo nebo dohrajete hru.
Hru si s přáteli užijete venku, doma nebo v hospodě.
NA ZDRAVÍ!OBSAH HRY: Mariášové karty – jednohlavé (32 listů), 50 karet s 200 otázkami, 60 karet s akčními úkoly, 40 karet s etiketami, 50 karet s pivem, 6 tácků, 1 herní kámen, 1 kostka, pravidlaStejně jako praotec Čech zavětřil na Řípu mléko a strdí, tak i Antonín Kokeš, spoluzakladatel a majitel Albi, před více než 20 lety vycítil, že práce může být zábava.
Český národ, mlékem a strdím už tak trochu unaven, potřeboval tehdy nějakou vzpruhu.Schopnost bavit se, hrát si a umět vyjádřit hluboké city je nám sice vlastní, nebývá ovšem na škodu ji trochu podpořit! Věříme, že i produkty Albi k tomu pomáhají a že naše hry, dárky a přání utužují v Češích humor a hravost.
Ať už se jedná o trochu té soutěživosti (kdo uspěje ve vědomostní hře?), nebo o romantické chvíle ve dvou, vždy pomáháme lidem více si užívat radost a lépe vyjadřovat, co k ostatním cítíme.
Zkrátka – děláme, co nás baví, a doufáme, že to zase baví vás!  

8 dalších produktů ve stejné kategorii: