Výrobci

Bigjigs Toys Didaktická tabulka Zlomky

BJ229

Nový produkt

Popis

Rozměr: 30x30x1,8 cm
Věk: 3+

Více informací


Více informací


Bigjigs Toys Didaktická tabulka ZlomkyTato fantasticky jednoduchá vzdělávací hračka umožňuje dětem pracovat se zlomky a poskytuje vizuální a hmatatelný způsob, jak naučit zlomky a jejich vztahy.
Barevně kódované kusy pomáhají malým dětem snadno vizualizovat a identifikovat zlomky, když sestavují dílky v zásobníku.
Jasně zabarvené dřevěné kousky zajistí, že děti zůstanou plně zapojeny a naučí se zlomky od 1 do 1/12.
Desetinná místa se nacházejí také na zadní straně každého dílků! Skvělý způsob, jak rozvinout základní matematické dovednosti, rozpoznávání barev a koordinaci rukou a očí.
Vyrobeno z vysoce kvalitních, zodpovědně dodávaných materiálů.
Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám.
Skládá se z 51 dílků.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí.
Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu.
Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky.
Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog.
Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ.
Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců.
Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

29 dalších produktů ve stejné kategorii: