Výrobci

Woodcraft Dřevěné 3D puzzle piáno klavír

241 Kč

Woodcraft Dřevěné 3D puzzle piáno klavír Zobrazit větší

GPM005

Nový produkt

Popis

Rozměry: 17x8x13cm
Věk: 3+

Více informací

Skladem


Více informací


Dřevěné hračky - dřevěné 3D puzzle - dřevěná skládačka Woodcraft construction kitTyto dřevěné hračky jsou mezi dětmi, ale i dospělými velmi oblíbené.
Nejsou určené jen k vystavení na polici, ale protože jsou jejich díly chytře spojeny, můžou být použity jako rovnocenné dřevěné hračky pro každodenní hraní.Dřevěné 3D puzzle – dřevěné skládačky jsou vyrobeny z 3 mm nebo 5 mm silné kvalitní překližky jsou dodávány v nesloženém tvaru, balené ve fólii.
Jednotlivé díly z dřevěné překližky jednoduše vymáčknete a dle přiloženého návodu skládáte krásné plnohodnotné dřevěné hračky.
Dětem se tak rozvíjí jejich myšlení, jemná motorika a představivost. Dřevěné 3D Puzzle nemusíte lepit lepidlem, pak je lze kdykoliv rozložit a znovu složit.
Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě.Nebarevné dřevěné 3D puzzle si mohou děti také sami vybarvit podle své fantazie.
Barevné dřevěné 3D puzzle jsou opatřeny kvalitním potiskem.Tyto dřevěné hračky - dřevěné 3D puzzle jsou určeny dětem od 3 let a splňují všechny normy EU.Postup skládání dřevěné 3D Puzzle:1.Najděte páry čísel na nákresech.2.Jednotlivé části vytlačujte v průběhu skládání.
  V případě nutnosti hrany  vyhlaďte brusným  papírem.3.Složte části označené stejným číslem.  Pro správné umístění použijte ilustraci na obalu.4.K trvalejšímu pevnému spojení použijte lepidlo na dřevo (není součástí výrobku).  dřevěné 3D puzzle můžete vybarvit (barva není součástí výrobku).Upozornění:  Dřevěná hračka dřevěné - 3D puzzle není vhodná pro děti do 3 let, protože obsahuje malé součásti –    hrozí nebezpečí udušení.
Balicí materiál není hračka. Videa a další informace naleznete v našich článcích. 

27 dalších produktů ve stejné kategorii: