Výrobci

Welly - Porsche 918 Spyder convertible model 1-24 šedé

Welly - Porsche 918 Spyder convertible model 1-24 šedé Zobrazit větší

WE24055CW

Nový produkt

Popis

Rozměr: 23x11x10 cm
Věk: 5+

Více informací


Více informací


Welly - Porsche 918 Spyder convertible model 1:24 šedéModel auta v měřítku 1:24 vyrobený tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly.
Otevírací dveře, otevírací ?, natáčecí přední kolečka.
Baleno v papírové krabičce s fóliovým průhledem, přišroubováno.
Délka modelu cca ? cm.Kovové modely aut, kovové modely motocyklů a kovové hračky Welly jsou kvalitní zmenšeninou skutečných produktů, které většinou známe z běžného života a věrně se je snaží napodobit i jako výstavní modely nebo jako hračky, které se vejdou do bytu.
Měřítko 1:24 je svým provedením na hraně mezi sběratelským modelem a modelovou hračkou.Mezi největší světové výrobce kovových modelů aut patří Welly.Všichni výrobci Die Cast Metal models - kovové pod tlakem lité modely, se vyznačují tím, že se snaží zachytit co nejvěrněji jednotlivé detaily skutečných aut ve zmenšeném měřítku.
Kovové modely aut v měřítku 1:24 věrně zachycují zmenšení proporcí.
Jedno ovšem kovové modely mají společné - vyžadují opatrné zacházení a žádnou hrubou sílu.
Kovové modely aut se svou délkou kolem 18 cm mohou velmi dobře posloužit také k vystavení a to buď pro sběratele, nebo jen tak na stůl do kanceláře nebo doma do pokoje. Většina výrobců kovových modelů aut, modelů motocyklů nebo modelů zemědělské techniky se snaží udělat na modelu také nějaké funkční díly - otevírací dveře, otevírací kapoty, natáčecí kolečka apod.
Věrnost těchto modelů nebo hraček také zvyšuje použití laků, které mají shodný barevný odstín jako skutečné auta, motocykly, traktory atd.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: